O nas

Twoja Klinika to nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Podlasia. Stworzona przez nas oferta uwzględnia najnowocześniejsze światowe trendy w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Swoje usługi dedykujemy kobietom, mężczyznom i dzieciom..

Nasz zespół

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Dr hab. n. med. Marek Niczyporuk

dermatologia i wenerologia

Specjalista dermatolog-wenerolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jest wykładowcą i pracownikiem Samodzielnej Pracowni Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Dr n. med. Tomasz Konończuk

medycyna estetyczna

Dr n. med. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Lek. Michał Ryń

ginekologia estetyczna

Lekarz który mówi o sobie, że nie przepracował w swoim życiu zawodowym jeszcze ani jednego dnia - gdy się kocha to co się robi, to praca staje się hobby a nie zawodem. Cechuje się indywidualnym podejściem do pacjentek, zwraca szczególną uwagę na komfort i interes pacjenta z którym współpracuje.

Malla

lek. Hend Malla

chirurgia ogólna

Od początku swojej pracy zawodowej w 1997 roku związana z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Białymstoku I Kliniki chirurgii ogólnej i endokrynologicznej.  W latach 2005 – 2007 pracowała na oddziale chirurgii plastycznej Szpitala Wojewódzkiego.

Malla

lek. Ewa Godlewska

okulistyka, medycyna estetyczna

Lek. med. Ewa Godlewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 1996 roku. Po odbyciu podyplomowego stażu rozpoczęła specjalizację z okulistyki.

Malla

lek. Dominik Siergiejko

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, regularnie aktualizuję swoją wiedzę biorąc udział w zjazdach specjalistycznych i kursach doskonalących.

lek_sawicka

Dr n. med. Małgorzata Sawicka- Żukowska

pediatria i onkologia dziecięca

Dr Małgorzata Sawicka Żukowska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku w 2003 roku. Od 2013 roku specjalista w zakresie pediatrii. Obecnie w trakcie specjalizacji w zakresie onkologii i hematologii dziecięcej.

lek_sawicka

lek. Paweł Kozłowski

choroby zakaźne

Lek. med. Paweł Kozłowski jest absolwentem Białostockiego Uniwersytetu Medycznego z 2008 roku. Po zakończeniu studiów medycznych i odbyciu podyplomowego stażu rozpoczął specjalizację  w dziedzinie chorób zakaźnych, którą uzyskał po pomyślnym złożeniu egzaminu w 2015 roku.

lek_sawicka

Julia Ostrowska

kosmetolog

Magister kosmetologii, przyszła absolwentka kierunku pielęgniarstwo. Swoje tytuły naukowe zdobywa na UMB. W pracy skupia się na holistycznym podejściu do pacjenta. Dwukierunkowe wykształcenie pomaga jej w jak najlepszej ocenie stanu skóry pacjenta.

lekarz2

Dr n. med. Elwira Matuszewska

onkologia kliniczna

dr Elwira Matuszewska jest  od 1989 r.  zawodowo  związana z Białostockim  Centrum Onkologii, gdzie od 2004r. pełni funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Onkologii Klinicznej z pododdziałem  chemioterapii dziennej.

lekarz2

Julita Gulko

Kosmetologia
Julita Gulko ukonczyla studia magisterskie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach na twarz.
lekarz2

Paulina Szawarska

Kosmetologia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Kosmetologia o specjalizacji: Kształtowanie i modelowanie sylwetki i postawy ciała. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Renata Niekało

rejestracja

Adres:

ul. Młynowa 38 lok 4/2 tel
+48 735 969 555