O nas

Twoja Klinika to nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Podlasia. Stworzona przez nas oferta uwzględnia najnowocześniejsze światowe trendy w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Swoje usługi dedykujemy kobietom, mężczyznom i dzieciom..

Nasz zespół

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Dr hab. n. med. Marek Niczyporuk

dermatologia i wenerologia

Specjalista dermatolog-wenerolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jest wykładowcą i pracownikiem Samodzielnej Pracowni Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Dr n. med. Tomasz Konończuk

medycyna estetyczna

Dr n. med. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Dr n. med. Paulina Kiluk

dermatologia i wenerologia

Lekarz Paulina Kiluk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii od 2012 r. 

Malla

lek. Hend Malla

chirurgia ogólna

Od początku swojej pracy zawodowej w 1997 roku związana z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Białymstoku I Kliniki chirurgii ogólnej i endokrynologicznej.  W latach 2005 – 2007 pracowała na oddziale chirurgii plastycznej Szpitala Wojewódzkiego.

Malla

Dr n. med. Marta Komarowska

Chirurgia dziecięca, medycyna estetyczna

Absolwentka, a obecnie wykładowca Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jest asystentem w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Pani Doktor jest autorem i współautorem licznych prac naukowych.

Malla

lek. Ewa Godlewska

okulistyka, medycyna estetyczna

Lek. med. Ewa Godlewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 1996 roku. Po odbyciu podyplomowego stażu rozpoczęła specjalizację z okulistyki.

Mikucka-2-2

Dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

ginekologia estetyczna

Dr Mikucka- Niczyporuk jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracuje na stanowisku rezydenta oraz nauczyciela akademickiego w Klinice Perinatologii i Położnictwa USK w Białymstoku.

Mikucka-2-2

Klaudia Wiśniewska

Kosmetologia

Klaudia Wiśniewska jest absolwentką Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Kosmetologia.

Mikucka-2-2

lek. Paweł Kozłowski

choroby zakaźne

Lek. med. Paweł Kozłowski jest absolwentem Białostockiego Uniwersytetu Medycznego z 2008 roku. Po zakończeniu studiów medycznych i odbyciu podyplomowego stażu rozpoczął specjalizację  w dziedzinie chorób zakaźnych, którą uzyskał po pomyślnym złożeniu egzaminu w 2015 roku.

Kamil_Safiejko-1

lek. Kamil Safiejko

chirurgia ogólna, chirurgia onkologiczna

Dr Kamil Safiejko jest specjalistą z zakresu chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. W latach 2005- 2015 pracował, jako asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej UMB.

Kamil_Safiejko-1

Dr n. med. Elwira Matuszewska

onkologia kliniczna

dr Elwira Matuszewska jest  od 1989 r.  zawodowo  związana z Białostockim  Centrum Onkologii, gdzie od 2004r. pełni funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Onkologii Klinicznej z pododdziałem  chemioterapii dziennej.

Kamil_Safiejko-1

Dr n. med. Renata Roszkowska

pediatria

Jest współautorem wielu oryginalnych prac i komunikatów zjazdowych w dziedzinie pediatrii i nefrologii dziecięcej. Za osiągnięcia naukowe w 2013 roku nagrodzona przez Rektora UMB. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

lek_sawicka

Dr n. med. Małgorzata Sawicka- Żukowska

pediatria i onkologia dziecięca

Dr Małgorzata Sawicka Żukowska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku w 2003 roku. Od 2013 roku specjalista w zakresie pediatrii. Obecnie w trakcie specjalizacji w zakresie onkologii i hematologii dziecięcej.

lek_sawicka

lek. Małgorzata Cecylia Sutuła

pediatria

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Na co dzień zawodowo związana z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Białymstoku, gdzie w Klinice Pediatrii i Nefrologii realizuje swoją pasję, jaką jest praca na rzecz dzieci.

lek_sawicka

Renata Niekało

rejestracja
Martyna_Milewska

Martyna Milewska

Dietetyka

Jestem dyplomowanym dietetykiem, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Na co dzień pracuję jako dietetyk w Białostockim Centrum Onkologii, temat żywienia w chorobach onkologicznych towarzyszył mi od początku studiów.

Martyna_Milewska

Julita Gulko

Kosmetologia
Julita Gulko ukonczyla studia magisterskie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach na twarz.
Martyna_Milewska

Paulina Szawarska

Kosmetologia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Kosmetologia o specjalizacji: Kształtowanie i modelowanie sylwetki i postawy ciała. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej.

Adres:

ul. Młynowa 38 lok 4/2 tel
+48 735 969 555