medycyna estetyczna
nr PWZ: 2407719

Lek. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest współzałożycielem i dyrektorem medycznym Twojej Kliniki oraz założycielem oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej “POLME”.

Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową.

Jest również ekspertem w zakresie laserowego usuwania tatuaży i laserowego usuwania przebarwień

Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej lek. Konończuk wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr Tomasz Konończuk

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych lek. Konończuka są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

Dodatkowo lek.  Konończuk odnosi sukcesy w usuwaniu tatuaży oraz w leczeniu przebarwień przy wykorzystaniu najnowszego lasera Fotona Q-Switched.