Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Kosmetologia o specjalizacji: Kształtowanie i modelowanie sylwetki i postawy ciała. Tytuł zawodowy mgr Kosmetologii uzyskała zaś na Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii we Wrocławiu w 2019 r.

W codziennej pracy bardzo ważna jest dla niej rozmowa z pacjentem, w celu maksymalnego zrozumienia jego potrzeb. Paulina jest kosmetologiem nie tylko z zawodu, ale również z pasji. Dlatego też, duży nacisk kładzie na prawidłową, dobrze dobraną pielęgnację domową. Najważniejszym jest dla niej satysfakcja pacjenta.

Chętnie podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na specjalistyczne szkolenia. Lubi asystować przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej. Pomoc znajdą u niej między innymi pacjenci z problemami takimi jak przebarwienia, trądzik pospolity oraz różowaty, utratą jędrności skóry czy skórą pozbawioną blasku na skutek działania czynników zewnętrznych. Lubi opierać swoje zabiegi na mikronakłuwaniach oraz kwasach medycznych.