Dr Kamil Safiejko jest specjalistą z zakresu chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. W latach 2005- 2015 pracował, jako asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej UMB, obecnie zawodowo związany jest z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej Szpitala MSW w Białymstoku. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Uczestniczył w wielu kursach, szkoleniach oraz stażach indywidualnych w czołowych ośrodkach chirurgii ogólnej i onkologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i poznaje najnowsze techniki operacyjne i innowacje w dziedzinie chirurgii.

Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

W Twojej Klinice  udziela konsultacji i prowadzi leczenie: nowotworów tarczycy, przewodu pokarmowego, piersi, skóry i tkanek miękkich

Wykonuje zabiegi:

  • w zakresie tzw. małej chirurgii m. in. korekcję  wrastającego paznokcia, usuwanie kaszaków i tłuszczaków.
  • laserowego i chirurgicznego usuwania  znamion barwnikowych,  brodawek łojotokowych,  brodawek wirusowych,  włókniaków,  naczyniaków, kłykcin kończystych, nowotworów skóry.