Nr PWZ: 2632115

Lekarz Paulina Kiluk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii od 2012 r. Poza pracą kliniczną w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Białymstoku rozwija się na polu naukowo- dydaktycznym jako asystent UMB prowadząc zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego oraz lekarsko-dentystycznego.

Członek Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz sekcji Dermatologii Dziecięcej PTD.

Wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie dermatologii lek. Kiluk zawdzięcza uczestnictwu w wielu renomowanych kursach i szkoleniach. Bierze czynny udział w konferencjach i sympozjach naukowych, gdzie jest autorem komunikatów zjazdowych, a także publikuje prace w czasopismach medycznych.

Lek. Paulina Kiluk jest doświadczonym specjalistą i praktykiem. Jej profesjonalizm i wyjątkowe podejście do pacjentów są jej ogromnym atutem.

Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie dermatologii czynnie uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Paulina Kiluk

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych lek Kiluk jest leczenie łuszczycy. By wspomóc ten proces Twoja Klinika oferuje Lampy Ledowe– jedyne takie w pólnocno-wschodniej części Polski. Badania kliniczne dowodzą, że uzupełnienie światłem LED farmakologicznej terapii przeciwłuszczycowej przynosi zaskakująco dobre efekty.

Ponadto lek. Kiluk w swojej praktyce dermatologicznej zajmuje się leczeniem m.in. trądziku zwykłego i różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych skóry i grzybic. Posiada również doświadczenie w wykorzystaniu laseroterapii w praktyce dermatologicznej.