Zaznacz stronę

lek. Tomasz Konończuk
medycyna estetyczna
nr PWZ: 2407719

Lek. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest współzałożycielem i dyrektorem medycznym Twojej Kliniki oraz założycielem oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej “POLME”.

Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową.

Jest również ekspertem w zakresie laserowego usuwania tatuaży i laserowego usuwania przebarwień

Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej lek. Konończuk wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr Tomasz Konończuk

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych lek. Konończuka są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

Dodatkowo lek.  Konończuk odnosi sukcesy w usuwaniu tatuaży oraz w leczeniu przebarwień przy wykorzystaniu najnowszego lasera Fotona Q-Switched.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij