Zaznacz stronę

lek. Paweł Kozłowski
choroby zakaźne

Lek. med. Paweł Kozłowski jest absolwentem Białostockiego Uniwersytetu Medycznego z 2008 roku. Po zakończeniu studiów medycznych i odbyciu podyplomowego stażu rozpoczął specjalizację  w dziedzinie chorób zakaźnych, którą uzyskał po pomyślnym złożeniu egzaminu w 2015 roku. Aktywnie działa na polu naukowym, publikując własne artykuły, komunikaty zjazdowe. Jest również współautorem rozpraw naukowych, w tym m.in. publikacji w Przeglądzie Epidemiologicznym pt.: “The justification for the early introduction of antiretroviral therapy in patients living with HIV”, “Występowanie genotypów HCV i polimorfizmu SNP rs 12979860 wśród zakażonych HCV północno-wschodniej Polski” czy materiałów, jakie ukazały się na łamach Postępu Nauk Medycznych pt.: “Serum cystatin C in chronic liver disorders – not a simple marker of renal function impairment” oraz w innych periodykach medycznych.

Doktor Kozłowski czynnie uczestniczy w konferencjach naukowych i sympozjach, które odbywają się zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego (PTH) i Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych (PTEiLChZ).

Obecnie pracuje w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii UM w Białymstoku oraz w trakcie swojej pracy przyjmował pacjentów w Poradni Chorób Tropikalnych z Punktem Szczepień, Poradni Chorób Wątroby, Punkcie Interferonowym, a obecnie w Poradni Chorób Zakaźnych.

Prywatnie jest wielkim miłośnikiem tropikalnych podróży w rejony Azji Południowo-Wschodniej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Kozłowski

Lek. med. Paweł Kozłowski udziela porad i konsultacji pacjentom wymagającym pomocy specjalisty z zakresu chorób zakaźnych, chorób wątroby. Doktor Kozłowski kwalifikuje i wykonuje szczepienia dla osób podróżujących do rejonów odmiennych klimatycznie o podwyższonym ryzyku chorób zakaźnych i tropikalnych, pracujących w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia. Ponadto udziela porad pacjentom wybierającym się w tropikalne rejony.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij