Zaznacz stronę

lek. Paulina Kiluk
dermatologia i wenerologia
Nr PWZ: 2632115

Lekarz Paulina Kiluk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii od 2012 r. Poza pracą kliniczną w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Białymstoku rozwija się na polu naukowo- dydaktycznym jako asystent UMB prowadząc zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego oraz lekarsko-dentystycznego.

Członek Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz sekcji Dermatologii Dziecięcej PTD.

Wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie dermatologii lek. Kiluk zawdzięcza uczestnictwu w wielu renomowanych kursach i szkoleniach. Bierze czynny udział w konferencjach i sympozjach naukowych, gdzie jest autorem komunikatów zjazdowych, a także publikuje prace w czasopismach medycznych.

Lek. Paulina Kiluk jest doświadczonym specjalistą i praktykiem. Jej profesjonalizm i wyjątkowe podejście do pacjentów są jej ogromnym atutem.

Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie dermatologii czynnie uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Paulina Kiluk

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych lek Kiluk jest leczenie łuszczycy. By wspomóc ten proces Twoja Klinika oferuje Lampy Ledowe– jedyne takie w pólnocno-wschodniej części Polski. Badania kliniczne dowodzą, że uzupełnienie światłem LED farmakologicznej terapii przeciwłuszczycowej przynosi zaskakująco dobre efekty.

Ponadto lek. Kiluk w swojej praktyce dermatologicznej zajmuje się leczeniem m.in. trądziku zwykłego i różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych skóry i grzybic. Posiada również doświadczenie w wykorzystaniu laseroterapii w praktyce dermatologicznej.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij