Zaznacz stronę

dr n.med. Małgorzata Sawicka- Żukowska
pediatria
onkologia i hematologia dziecięca

Dr Małgorzata Sawicka Żukowska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku w 2003 roku. Od 2013 roku specjalista w zakresie pediatrii. Obecnie w trakcie specjalizacji w zakresie onkologii i hematologii dziecięcej.

W 2007 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Zawodowo związana z Kliniką Onkologii i Hematologii Dziecięcej, Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz Centralną Izbą Przyjęć Szpitalnego Oddziału Ratunkowego UDSK.

Jest współautorem wielu oryginalnych prac i komunikatów zjazdowych w dziedzinie pediatrii i onkologii dziecięcej.

Swoją pracę wykonuje z pasją i wielkim zaangażowaniem, czego dowodem jest sympatia jaką darzą ją mali pacjenci oraz zaufanie rodziców.

Zainteresowania dr Małgorzaty Sawickiej- Żukowskiej

dr Sawicka – Żukowska udziela porad medycznych z zakresu:

  • hematologii dziecięcej: interpretacja wyników badań, diagnostyka i leczenie niedokrwistości, małopłytkowości, diagnostyka zaburzeń krzepnięcia
  • onkologii dziecięcej: diagnostyka i leczenie powiększenia węzłów chłonnych, diagnostyka powiększenia wątroby i śledziony
  • leczenia infekcji układu oddechowego

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij