Zaznacz stronę

lek.  Małgorzata Cecylia Sutuła
pediatria
nr PWZ: 2293262

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Na co dzień zawodowo związana z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Białymstoku, gdzie w Klinice Pediatrii i Nefrologii realizuje swoją pasję, jaką jest praca na rzecz dzieci.

Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Zainteresowania zawodowe lek. Sutuły obejmują hematologię, gastroenterologię i  neurologię, a w szczególności neurorozwojowe podstawy prawidłowego rozwoju dziecka w okresie wczesnodziecięcym oraz zaburzenia psychoruchowe u dzieci.

Lek. Sutuła stale podnosi kwalifikacje zawodowe biorąc  udział w warsztatach, szkoleniach, konferencjach naukowych z zakresu pediatrii, ale także i z innych dziedzin medycyny.

W pracy kieruje się mottem:  „Doktorzy, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje”.   – Leonardo da Vinci

Prywatnie mama dwójki dzieci.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij