Zaznacz stronę

Dr Kamil Safiejko jest specjalistą z zakresu chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. W latach 2005- 2015 pracował, jako asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej UMB, obecnie zawodowo związany jest z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej Szpitala MSW w Białymstoku. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Uczestniczył w wielu kursach, szkoleniach oraz stażach indywidualnych w czołowych ośrodkach chirurgii ogólnej i onkologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i poznaje najnowsze techniki operacyjne i innowacje w dziedzinie chirurgii.

Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

W Twojej Klinice  udziela konsultacji i prowadzi leczenie: nowotworów tarczycy, przewodu pokarmowego, piersi, skóry i tkanek miękkich

Wykonuje zabiegi:

  • w zakresie tzw. małej chirurgii m. in. korekcję  wrastającego paznokcia, usuwanie kaszaków i tłuszczaków.
  • laserowego i chirurgicznego usuwania  znamion barwnikowych,  brodawek łojotokowych,  brodawek wirusowych,  włókniaków,  naczyniaków, kłykcin kończystych, nowotworów skóry.

 

.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij