Zaznacz stronę

Lek. med. Ewa Godlewska

Lek. med. Ewa Godlewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 1996 roku. Po odbyciu podyplomowego stażu rozpoczęła specjalizację z okulistyki. Pierwszy stopień specjalizacji w tej dziedzinie uzyskała w 2001 roku, drugi – w 2005 roku. Jest członkiem zespołu lekarskiego Kliniki Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Lek. med. Ewa Godlewska stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach dotyczących schorzeń narządu wzroku i nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych. Jest również współautorką prac naukowych z zakresu okulistyki, które ukazały się na łamach Magazynu Lekarza Okulisty, między innymi pracy pt.: “Jakość przepływu krwi w naczyniach zaopatrujących gałkę oczną u osób z różnie zaawansowaną krótkowzrocznością, dotyczącej przepływu krwi w tętnicy ocznej, środkowej siatkówki i w tętnicach rzęskowych tylnych krótkich w powiązaniu z długością gałki ocznej”, a także “Zakrzep żyły środkowej siatkówki u 26-letniej kobiety – opis przypadku”.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Godlewska

Lek. med. Ewa Godlewska udziela porad i konsultacji pacjentom ze schorzeniami narządu wzroku o różnej etiologii. W swojej codziennej praktyce okulistycznej wykonuje m.in. zabiegi plastyki powiek górnych oraz plastyki nieprawidłowego ustawienia powiek dolnych, usuwania gradówek,  kępek żółtych i innych zmian znajdujących się na powiekach.

 

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij