Zaznacz stronę

dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk
ginekologia i położnictwo
Nr PWZ 2342610

Dr Mikucka- Niczyporuk jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracuje na stanowisku rezydenta oraz nauczyciela akademickiego w Klinice Perinatologii i Położnictwa USK w Białymstoku. Jest członkiem Polskiego Towarzytwa Ginekologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu ginekologii estetycznej i laseroterapii ginekologicznej. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu nieinwazyjnej ginekologii estetycznej.

Zabiegi w których specjalizuje się dr Mikucka-Niczyporuk

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych dr Mikuckiej- Niczyporuk są zabiegi rewitalizacji miejsc intymnych przy wykorzystaniu terapii nowoczesnym laserem CO2 Pentagon Grand oraz kwasu hialuronowego. Dodatkowo  dr Mikucka- Niczyporuk specjalizuje się w laserowym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.  Dr Mikucka- Niczyporuk stale podnosi swoje kwalifikacje w tym zakresie, przez co zdobywa coraz więcej pacjentek.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij