Zaznacz stronę

lek. Agnieszka Łebkowska
Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych
nr PWZ: 2342301

Lekarz Agnieszka Łebkowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Zawodowo od 2008 roku jest związana z  Kliniką Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie prowadzi praktykę kliniczna i naukowo-dydaktyczną. Przedmiotem szczególnych zainteresowań lek. Agnieszki Łebkowskiej są pacjentki z zaburzeniami miesiączkowania, nadmiernym owłosieniem, zespołem policystycznych jajników. Aktualnie jest kierownikiem projektu oceniającego wpływ modelu insulinoterapii na występowanie zespołu policystycznych jajników u kobiet z cukrzycą typu 1 w ramach Grantu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego realizowanego w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Ponadto lek. Agnieszka Łebkowska jest czynnym członkiem wielu towarzystw naukowych w Polsce i za granicą, m.in. Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Towarzystwa Internistów Polskich,  European Society of  Endocrinology, czy European Association for the Study of  Diabetes. W związku z tym uczestniczyła w wielu konferencjach i seminariach o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym w dziedzinie endokrynologii i diabetologii oraz zdobywała praktykę kliniczną za granicą, m. in. w Niemczech i Holandii.

Lek. Agnieszka Łebkowska wykonuje swój zawód z wielką pasją i oddaniem.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij