Zaznacz stronę

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska
ginekologia estetyczna

Dr Agnieszka Kuczyńska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2007 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego, rozpoczęła specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii na stanowisku lekarza rezydenta w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Od 2006 roku pracuje w Centrum Leczenia Niepłodności KRIOBANK w Białymstoku. W roku 2013 uzyskała stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej p.t: „Transfer pojedynczego zarodka- analiza czynników prognostycznych wystąpienia ciąży”.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr Kuczyńska

Główną dziedziną zainteresowań zawodowych Agnieszki Kuczyńskiej jest medycyna rozrodu. Jest członkiem European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych z zakresu medycyny rozrodu zarówno w kraju jak i za granicą.

Zainteresowania dr Kuczyńskiej to również ginekologia estetyczna, a przede wszystkim laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poprawa elastyczności pochwy.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia

Zapisz się do naszego newslettera

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij